sl3

Kosmetika

 

Permanentní prodlužování řas

Technika permanentního prodloužení řas vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu. K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Správně aplikované řasy vypadají a jsou pociťovány úplně jako přirozené řasy.
 
Můžete i nadále používat řasenku, ikdyž ji vlastně nepotřebujete, protože řasy jsou husté a vypadají jako namalované, pokud řasenku chcete i nadále používat, doporučujeme řasenku vodou rozpustnou. Nikdy nepoužívejte voděodolné řasenky nebo řasenky na bázi oleje. Tyto řasenky narušují spojení a to zapříčiní vypadávání prodloužených řas. Doporučujeme používat speciální řasenku, určenou na prodloužené řasy. Také nesmíte používat mechanické kleštičky, protože mohou poškodit prodloužené řasy.
 
S permanentními řasami se mužete sprchovat, jít plavat, do lázní i sauny. Lepidlo, kterým se řasy spojují, je speciálně formulované a umožnuje se sprchovat, plavat, cvičit atp. Nicméně žádná z těchto činností se nedoporučuje 48 hodin po výkonu, než se prodloužené řasy ustálí.
 
Přírodní řasy se v průměru obnovují za 9-10 týdnů. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění každé 3-4 týdny, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které během oněch týdnů vypadly a na jejich místě vyrostla řasa nová.
 

Co můžete udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?

Blink Lash Boutique 5 grid 6

 • prvních 24 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou (sauna)
 • denně řasy rozčesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly
 • na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo
 • vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní hlavou v polštáři
 • nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku
 • pro delší trvanlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok

 

 
p6730.0.nb 

Prodloužené řasy si navíc můžete nechat dozdobit kamínky Swarovski nebo třpytivými řasami. 

 

Ošetření diamantovou dermabrazí

Funkce přístroje: diamantová mikrodermabraze, hlava teplo/chlad, sonofréza, ultrazvuková špachtle, photon + funkce mikroelektrického proudu.
Ultrazvuková špachtle: Čistí a tonizuje pleť, náhražka manuálního čištění. Už žádné zarudnutí po číštění pleti. Žádné nepříjemné mačkání. Tato špachtle díky ultrazvukovým vlnám dokáže vyčistit pleť do hloubky. Není nic nepříjemné.
Diamantová mikrodermabraze: Mikrodermabraze je mechanický peeling diamantovou hlavicí, která jemně obrušuje vrchní část pokožky, odstraňuje tak nedostatky, stimuluje tvormu kolagenu a omlazuje. Pleť rozjasní a dodá ji zdravý vzhled.
 

prodejpristroju

Okamžitý efekt:
 • viditelný anti-aging efekt
 • liftingový efekt
 • u mladých lidí osvěží pleť
 
Mikrodermabraze má následující vyhody:
 • bezbolestný
 • nevyžaduje anestizii
 • může se opakovat v týdenních intervalech
 • rychlá metoda - okamžitý efekt
 • žádná doba zotavení
 • pro každý typ pleti
 
Účinost je vědecky ověřena. Mikrodermabraze dosahuje dobré upěch v léčbě:
 • vrásek do hlouby
 • stará kůže
 • akné
 • povrchové jizvy
 • strie
 • rozšířené póry
 • pigmentové skvrny
 
Pro větší efekt doporučujeme kombinaci s ultrazvukovou špachtlí nebo celé nadstandartní kosmetické ošetření.
 
Sonofréza: Sonofréza je zapracování sér nebo krémů do hloubky pleti. Pleť si díky tomuto zapracování dokáže vzít až o 50% účinných látek více.
Photon: Zpomaluje stárnutí kůže, vyživuje kůži, zpevňuje kůži, aktivuje buňky. Zmenšuje záněty, urychluje reprodukci buněk, snižuje výskyt skvrn, aktivuje elastin a kolagen v buňkách.
 
Ošetření se nesmí provádět v případě následujících onemocnění: srdeční choroby, nepravidelný srdeční tep nebo srdeční šelest, kardiosimulátor nebo defibrilátor, epilepsie, alkoholismus, vředy, onemocnění žaludky, střev, jater nebo slinivky břišní, podstupující léčbu jakéhokoliv typu rakoviny, poudstoupil větší operaci v posledním roce, horečka, chřipka, žaludeční nevolnost či jakékoliv jiné vážné onemocnění.
 
Ošetření pleti kosmetikou JANSSEN COSMECEUTICAL
Janssen Cosmeceutical je německá profesionální pěstící kosmetika s mnohaletou tradicí. Na českém trhu má své zastoupení od roku 1998. Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, které se přibližují standardům farmaceutických produků. Název vznikl jako novotvar složeninou dvou slov "cosmetic" a "pharmaceutical". Tento název napovídá, že se jedná o výrobky, které stojí na rozmezí mezi kosmetikou (protože mají velmi dobrou snášenlivost) a farmacií (díky své vysoké účinnosti.) Veškeré výrobky jsou vyráběny podle přísných evropských norem. Janssen Cosmeceutical nabízí širokou škálu produktů k ošetření každé pleti.
 
12

 

Kosmetické baličky za akční ceny:

OŠETŘENÍ DIAMANTOVOU DERMABRAZÍ

 1. odlíčení
 2. diamantová dermabraze
 3. krém
 
cena ošetření 350,- Kč
 
 
 

OMLAZUJÍCÍ OŠETŘENÍ

 1. odlíčení
 2. čištění pleti za pomoci ultrazvukové špachtle
 3. diamantová dermabraze
 4. masáž
 5. sérum + zapracování sonofrézou
 6. maska
 7. krém
 
cena ošetření 790,- Kč

OŠETŘENÍ ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLÍ A DIAMANTOVOU DERMABRAZÍ

 1. odlíčení
 2. čištění pleti za pomoci ultrazvukové špachtle
 3. diamantová dermabraze
 4. krém
 
cena ošetření 450,- Kč

LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ

 1. odlíčení
 2. čištění pleti za pomoci ultrazvukové špachtle
 3. diamantová dermabraze
 4. masáž
 5. liftingové sérum + zapraocávní sonofrézou
 6. liftingová maska
 7. krém
 
cena ošetření 890.- Kč


Depilace cukrovou pastou
 
Cukrová pasta je zmodernizovaný materiál, který se připravuje na bázi starověkých receptů Blízkého východu. Skládá se ze správného poměru cukru, vody a citronové šťávy.
 
Výhody:
 
Je 100% přírodní.
Neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a podráždění minimální.
 
Odstraňuje chloupky ve směru růstu.
Uvolňuje chloupky z ústí folikulu a chloupky se vytrhávají po směru růstu i s kořínky. To je méně bolestivé a depilace déle vydrží než u jiných technik.
 
Je šetrná.
Zčervenání pokožky zmizí velice rychle. Cukrová pasta odstraňuje chloupky pouze s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk. Nevadí, když se dostane na jemnou pokožku rtů či intimních partií.
 
Lze odstranit chloupky na jakékoli části těla.
Depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě, okolí prsních dvorců. U mužů je možné depilovat vše kromě vousů.
 
Brazilská depilace.
Přednosti cukrové pasty oceníte zejména při depilaci citlivých intimních partií. Depilujeme kompletně intimní partie vpředu i vzadu. Dle přání lze ponechat chloupky ve tvaru proužku či trojúhelníku.
 
Před depilací doporučujeme:
 
 • nechat si narůst chloupky do délky cca 5mm
 • nemazat si tělo před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
 • nepoužívat deodorant na podpažu
 • neopalovat se na slunci ani v soláriu
 • pokud máte na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku, udělejte si před depilací peeling
 • neholit chloupky
 
24 hodin po depilaci:
 
 • neopalovat se na slunci ani v soláriu
 • nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště
 • nepoužívat deodorant na podpaži
 • nemazat si tělo tělovým mlékem nebo výživným krémem
 
Brazilská depilace
 
Co to je?
Tento pojem se používá výhradně pro depilaci intimních partií. Některé salony tak mylně nazývají jakoukoliv depilaci cukrovou pastou, ale pojem brazilská depilace vznikl mnohem dříve. Zrodila se v tropické Brazílii, kde bikiny zakrývají opravdu jen to nejnutnější. Z tohoto důvodu je tato depilace velmi důkladná a nenechá na vás ani chloupek! Depilují se také genitálie a zadní partie.
 
Brazilskou depilaci provádíme cukrovou pastou.
 
Průběh:
Brazilská depilace se provádí bez spodního prádla, takže Vám to bude připomínat návštěvu gynekologa. Ideální délka chloupků je 5 – 10 mm. Partie očistíme tonikem před depilací, osušíme a zapudrujeme. Cukrovou pastu nanášíme proti směru růstu chloupků a s pomocí speciálních textilních proužku strháváme po směru růstu chloupků. Kosmetička při depilaci používá rukavice. Všechny pomůcky k depilaci jsou jednorázové. Na závěr pokožku ošetříme čisticím a zklidňujícím tonikem.